Elhama Palace
Bij dit object gaat het om een zeer luxe villa. De Ligging is zeer exclusief en het panorama is eenmalig en onovertrefbaar.
Bouwjaar :
1997
Plaats :
Altea
Uitzicht :
zee en bergen
Afstand tot de zee :
800m
Grondstukoppervlakte :
1942 m²
Oppervlakte woning :
502 m²
Slaapkamers :
3 - 5
Badkamers / Toilet :
3 / 0
Keukens :
2
Woonkamers :
1
Terrassen :
2
Zwembad :
6x11m
Garages / Carport :
ja / nee
Bergingen / Kelders :
ja / ja
Verwarming :
centraal, gas
Airconditioning :
ja
Gemeubileerd :
nee
Extras :
Zwembad met overloop met zoutelectrolysee en solardouche, sauna, binnen- en buitenjaccuzi,fitnessruimte, fontein, spiegelglasramen met automatische rolluiken, Andalusische patio, hal met steenmozaiek, kamer met haard, kamerhoogte 3,50 m, kluis... etc.
 
Referentie :
C2120
Prijs :
€ 1.450.000
 
   
 
Home

IMMO2SELL.COM - Daniel Jungwirth - Diplom Immobilienwirt -Tel: 0034 66 900 4762 - Fax: 0034 96 589 4680

Disclaimer: Alle informatie, die zich op de website's bevind, komt van de desbetreffende aanbieders. Wij kunnen geen garantie geven dat de aanbiedingen op de actuele tijd nog voorradig zijn. Om op de hoogte te zijn van de laatste aanbiedingen, adviseren wij u, bij ons navraag te doen. Wij maken u erop merkzaam, dat de gehele inhoud van deze site's alleen als informatief moet worden beschouwd en geen contractuele waarde heeft, nog andersoortige rechtsgeldigheid ten opzichte van onze firma heeft.

<% immo2sell.Close() %>